Dziś uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym konkursie o Wielkopolskim Parku Narodowym pod hasłem „Nauka zaklęta w przyrodzie”. Uczestnicy z zaangażowaniem zmagali się z zadaniami konkursowymi, wykazując się wiedzą przyrodniczą i znajomością parków narodowych. Miło nam poinformować, że laureatem konkursu został Stanisław Ratajczak z klasy 8a. Serdecznie gratulujemy sukcesu! Podczas wydarzenia uczniowie mieli również czas na relaks oraz zapoznanie się z grą edukacyjną o parkach narodowych, w której bardzo aktywnie uczestniczyli. To był dzień pełen wiedzy, dobrej zabawy i ciekawych doświadczeń.
