III edycja konkursu English Enigma Breakers

uczestnicy konkursu III edycja konkursu English Enigma Breakers

31 marca 2023 w Zespole Szkół im. Kryptologów Poznańskich w Luboniu odbyła się III edycja konkursu English Enigma Breakers organizowanego przez naszą szkołę. W konkursie wzięło udział 27 uczniów klas szóstych szkół podstawowych z powiatu poznańskiego z Lubonia, Poznania, Mosiny i Komornik.

Zwycięzcą tegorocznej edycji został Krzysztof Wlekły ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Augusta hr. Cieszkowskiego w Luboniu! Drugie miejsce zajęła Urszula Stopa uczennica Dwujęzycznej Polsko – Angielskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej w Poznaniu! Trzecie miejsce zdobyła Natalia Tabaczyńska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Komornikach!
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Bardzo dziękujemy sponsorom nagród Pani Burmistrz Miasta Luboń Pani Małgorzacie Machalskiej, Radzie Rodziców Zespołu Szkół im. Kryptologów Poznańskich w Luboniu i Panu Staroście Powiatu Poznańskiego Panu Janowi Grabkowskiemu.
Do zobaczenia w przyszłym roku!