Jesteśmy partnerem projektu „„Poznań- Warszawa wspólna sprawa”

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie „Poznań- Warszawa wspólna sprawa” , którego celem jest upamiętnienie udziału Wielkopolan w powstaniu warszawskim. Jako partner Fundacji Kochania Poznania przystąpiliśmy do działania.
W ramach pierwszego etapu projektu uczniowie wezmą udział w konkursie internetowym „Poznań, Warszawa – wspólna sprawa! Cyfrowe opowieści – #lokalnybohater”, odbywającym się w okresie od 1 do 30 czerwca 2020 roku. Z Zespołu Szkół w projekcie biorą udział dwa zespoły. Bardzo prosimy o wsparcie naszych działań i: polubienie stron propagujących postacie powstańców warszawskich z Wielkopolski i lajkowanie postów. Uczestnicy projektu propagują postacie powstańców: Zofii Grodeckiej i Henryka Czapczyka.
Prace uczestniczek projektu znajdują się pod linkami: