Kolejny sukces w taekwondo olimpijskim Anny Pawłowskiej!

W ubiegły weekend, w dniach 21-22 września odbyły się w Warszawie w hali Torwar zawody Pucharu Świata Polish Open – Warsaw Cup w taekwondo olimpijskim. W zawodach wzięło udział 650 zawodników z całego globu. W czasie turnieju Polish Open – Warsaw Cup 2019 taekwondziści rywalizowali w kategoriach seniorów, juniorów i kadetów.

Do Warszawy przyjechali m.in. reprezentanci Chorwacji, Francji, Belgii, Niemiec, Izraela, Serbii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Hiszpanii, Rosji, Białorusi, Norwegii, Finlandii, Luksemburga czy Egiptu.

Nasza uczennica Anna Pawłowska pokonując zawodniczkę z Wielkiej Brytanii oraz z Grecji wywalczyła brązowy medal w kategorii kadet do 41 kg.

To pierwszy medal Anny w zawodach o takiej randze. Jest radość i duma – serdecznie GRATULUJEMY!