Lekcja “historii przez emocje”

Lekcja “historii przez emocje” tym razem przeniosła nas w czasy nieco odleglejsze. Nasi uczniowie: Liwia Sokołowska, Hania Tomaszewska i Łukasz Filipowicz, absolwentka Maja Smaglewska oraz nauczycielka Aleksandra Kołcz wystąpili w spektaklu “Milenium +50”, opowiadającym o początkach państwa polskiego i przyjęciu chrztu przez Mieszka i jego poddanych. Inscenizację przygotowaną pod artystyczną opieką aktorów z Teatru Ewolucji Cienia można było zobaczyć 29 czerwca na Moście Biskupa Jordana przy poznańskiej katedrze, a dzień później na rynku w Krotoszynie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.