Nowa witryna szkoły

Witamy wszystkich na naszej nowej stronie internetowej!

Nasza szkoła się zmienia, powstaje całkiem nowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu. Nowa, gdyż powstaje z połączenia dotychczasowej 6-letniej Szkoły Podstawowej nr 3 i 3-letniego Gimnazjum nr 1 w Luboniu. Mamy nadzieję, że nasza placówka wykorzysta najlepsze wzorce obu szkół i będzie szkołą, do której chętnie będą przychodzić nasi uczniowie nawet po jej ukończeniu.

W związku z nowym początkiem powstała również nowa szkolna strona internetowa. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była ona przyjazna dla naszych uczniów, rodziców i wszystkich odwiedzających naszą internetową wizytówkę. Jeśli jednak coś na stronie nie zadziała, pojawi się błąd, lub nieaktywny link bardzo prosimy o informację, postaramy się szybko wszelakie błędy naprawić. Mamy nadzieję, że nasza nowa witryna spodoba się wszystkim użytkownikom!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.