Nowa witryna szkoły

Witamy wszystkich na naszej nowej stronie internetowej!

Nasza szkoła się zmienia, powstaje całkiem nowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Luboniu. Nowa, gdyż powstaje z połączenia dotychczasowej 6-letniej Szkoły Podstawowej nr 3 i 3-letniego Gimnazjum nr 1 w Luboniu. Mamy nadzieję, że nasza placówka wykorzysta najlepsze wzorce obu szkół i będzie szkołą, do której chętnie będą przychodzić nasi uczniowie nawet po jej ukończeniu.

W związku z nowym początkiem powstała również nowa szkolna strona internetowa. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby była ona przyjazna dla naszych uczniów, rodziców i wszystkich odwiedzających naszą internetową wizytówkę. Jeśli jednak coś na stronie nie zadziała, pojawi się błąd, lub nieaktywny link bardzo prosimy o informację, postaramy się szybko wszelakie błędy naprawić. Mamy nadzieję, że nasza nowa witryna spodoba się wszystkim użytkownikom!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.