Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego- sukcesy naszych uczniów!

4 grudnia w SP 1 w Luboniu odbył się Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego.

Swój udział zgłosiły cztery lubońskie szkoły. Każdą  szkołę reprezentowało troje uczniów z klas szóstych. Mieli oni  do wypełnienia test, z którego mogli uzyskać 40 punktów sprawdzający różne umiejętności. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Biderman i Jakub Jaśkowiak z klasy VIA oraz Nikita Baszkow z klasy VIB. Poziom uczestników był bardzo wyrównany. Przyznano dwa pierwsze miejsca, a nasza uczennica – Zosia Biderman,stanęła z trójką innych uczniów do dogrywki. Radość była ogromna, gdyż się okazało, iż właśnie Zosi przypadło drugie miejsce. Wręczono dyplomy i nagrody dla najlepszych – bony podarunkowe do Skrzata. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.