W dniu dzisiejszym w naszej szkole przeprowadziliśmy kampanię profrekwencyjną w ramach programu „Młodzi Głosują”. Na początku roku szkolnego przystąpiliśmy do programu Centrum Edukacji Obywatelskiej. W ramach przygotowania do głosowania wykonane zostały plakaty wyborcze i przedstawialiśmy na lekcjach Wiedzy o Społeczeństwie programy partii i komitetów wyborczych. Głosowanie już w środę 9 października. Kto zdobędzie głosy młodego pokolenia? Już niedługo poznacie wyniki głosowania w naszej szkole -do głosowania przystąpią klasy 8 oraz klasy LO!
[ngg src=”galleries” ids=”60″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]