Nasi nagrodzeni w Miejskim Konkursie Ekologicznym

W minionym tygodniu ogłoszono wyniki tegorocznej edycji Miejskiego Konkursu Ekologicznego. Podobnie jak w roku ubiegłym nasi uczniowie odnieśli sukcesy i zdobyli cenne nagrody.

Zmagania odbywały się w kilku kategoriach. Jedną z nich było wykonanie plakatu obrazującego walory przyrodnicze Wielkopolski lub wykonanie komiksu „Ekologicznie na co dzień”. Uczniowie naszej szkoły zdobyli następujące miejsca:
I miejsce Łucja Wiatr (kategoria klas I-III)
II miejsce Bartosz Hołowiecki (kategoria klas I-III) dodatkowo Bartosz zdobył nagrodę specjalną KOM-LUB
III miejsce Natalia Sładka (kategoria klas IV-VI). Natalia również zdobyła nagrodę specjalną firmy KOM-LUB.
Kolejną kategorią konkursową było wykonanie przybornika biurkowego z materiałów podlegających recyklingowi. Z tym zadaniem musieli zmierzyć się zwycięscy szkolnego etapu konkursu.
Drugie miejsce w tej kategorii zdobył Jakub Giersz z klasy 6a, natomiast Klaudia Teska zdobyła pierwsze miejsce i otrzymała nagrodę specjalną firmy KOM-LUB.
Starsze klasy, które brały udział w finałowym zadaniu konkursowym musiały przygotwać prezentację multimedialną. Jury konkursu szczególnie doceniło naszą uczennicę Klarę Hofman przyznając jej trzecie miejsce i nagrodę specjalną firmy KOM-LUB. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.