Nasze koło teatralne – najlepsze!

Pierwsze wiosenne miesiące to tradycyjnie już czas konkursów teatralnych, w których bierze udział grupa COKOLWiEK. W marcu wystąpiliśmy w finale ogólnopolskiego Poznańskiego Festiwalu Teatrów „Marcinek” oraz w powiatowym Festiwalu Małych Form Teatralnych „Chichot Pegaza”, w którym za spektakle „Mikołajek” oraz „Nie rób scen!” otrzymaliśmy II miejsce. W kwietniu zagraliśmy spektakl „Law, law, law. Sztuka o mało co teatralna” podczas Przeglądu Młodego Teatru Wielkopolski „Dzień dobry, sztuko!” w Suchym Lesie. W finale zaprezentowały się cztery grupy wybrane przez Radę Artystyczną spośród kilkudziesięciu zgłoszonych. Otrzymaliśmy nagrodę za najlepszy spektakl od Młodzieżowego Jury.

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć „Mikołajka” i „Law, law…” w Międzynarodowy Dzień Teatru. To teatralne święto uczciliśmy również występem w Bibliotece Miejskiej, gdzie zaprezentowaliśmy „Law, law../” oraz „Nie rób scen!”.Pracujemy nad kolejnymi spektaklami – trzymajcie za nas kciuki!