“Picture Dictionary” – wyniki konkursu

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolnego konkursu: “Picture Dictionary ”! Wszystkie wykonane prace były na wysokim poziomie, a uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, przez co komisja miała niemały problem z podjęciem wyboru. Informujemy, że jury konkursowe oceniło każdą pracę, biorąc pod uwagę zgodność z regulaminem, temat konkursu oraz estetykę pracy. Na tej podstawie wyłoniono następujących zwycięzców:
Klasy 1
1 miejsce– Pola Matis 1b
2 miejsce– Krzysztof Kopeć 1c
3. miejsce– Robert Szumiłowski 1c

Klasy 2
1 miejsce– Alicja Harbowska 2a
2 miejsce– Eliza Paetz 2c
3 miejsce– Wojciech Jędrzejak 2b

Klasy 3
1 miejsce– Igor Mikołajczak 3a
2 miejsce– Miłosz Góralski 3b
3 miejsce– Bartosz Tritt 3a

Klasy 4
1 miejsce– Franciszek Grzybiak 4a
2 miejsce– Julia Mroczyńska 4a
3 miejsce– Hubert Nowak 4a

Dyplomy i nagrody zostaną rozdane 07.01. Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla uczestników. Wszyscy pozostali uczniowie również zostaną nagrodzeni słodkim upominkiem! Gratulujemy kreatywności, wyobraźni, cierpliwości i staranności.