Potyczki informatyczne – I etap za nami

W dniu 16 października odbył się I etap konkursu dla klas 4 – „Potyczki informatyczne”.

Naszą szkołę reprezentowała 6 osobowa drużyna w składzie:

Jędrzejak Larysa (klasa 4a)
Jakub Tomasz (klasa 4c)
Malewski Radosław (klasa 4c)
Pawłowski Adam (klasa 4c)
Woźniak Rafał (klasa 4a)
Leszczyński Wiktor (klasa 4a)

W pierwszym etapie zdobyliśmy 32/38 punktów. Rozwiązywaliśmy komputerowe zagadki, algorytmy, układanki i inne ćwiczenia. Oprócz naszej szkoły do rywalizacji stanęły również szkoły z Lubonia, Poznania, Kamionek, Połajewa i Puszczykowa. Kolejne dwa etapy przed nami. W styczniu w drugim etapie będziemy tworzyć projekty w Scratchu, a w marcu w ostatnim etapie będziemy debugowali programy.

Uczestnikom gratulujemy zapału w rozwiązywaniu kolejnych zadań i z niecierpliwością czekamy na kolejne „potyczki”!