Przedszkole informuje, że….

W naszym przedszkolu w październiku różne fantastyczne rzeczy miały miejsce. Rozpoczęliśmy Dniem Uśmiechu. Tworzyliśmy uśmiechnięte balonowe buźki, uśmiechaliśmy się do siebie nawzajem i ogólnie mówiąc był to dzień ogromnej radości. Następny w kolejności był Dzień Drzewa. Poznaliśmy różne gatunki drzew, rozpoznawaliśmy je za pomocą liści. Własnymi paluszkami malowaliśmy jesienne liście na konturze drzewa a na sam koniec podczas spaceru przytuliliśmy się do najpiękniejszego drzewa jakie rośnie koło naszego przedszkola. Na tym jednak nie koniec. W minionym miesiącu do naszego przedszkola zawitało kilku gości. 06.10 przyszło do nas dwóch chłopców z klasy 2b Kacper i Wojtek  i przepięknie przeczytało nam bajkę „Trzy Świnki”. Opowieść bardzo nam się podobała. Już nie możemy się doczekać kolejnych wizyt naszych kolegów i koleżanek ze szkoły. Kolejnym gościem był nasz ulubiony teatr muzyczny Klub Małego Muzyka, który tym razem zabrał nas w podróż na tajemniczą wyspę prezentując nam różne rodzaje muzyki i tańców azjatyckich. Ostatnim gościem, który odwiedził nasze przedszkole i został z nami już na dłuższy czas był pan Zakrętas. Jest to postać nietuzinkowa, która zawsze jest głodna a jedyne co lubi jeść to zakrętki. Dlatego jeśli tylko ktoś chciały pana Zakrętasa poznać i nakarmić jego pusty brzuszek to zapraszamy do odwiedzenia nas z plastikowymi nakrętkami i odszukania go w naszej przedszkolnej szatni gdzie urządził sobie wygodne mieszkanie. Z niecierpliwością czekamy na listopad.