Spotkanie z pisarzem Wojciechem Widłakiem

“Spotkanie z pisarzem Wojciechem Widłakiem”
Wczesnym piątkowym popołudniem naszą szkołę odwiedził pisarz Wojciech Widłak – autor pana Kuleczki i Wesołego Ryjka. Pan Wojciech przywiózł ze sobą i Wesołego Ryjka, i Kaczkę Katastrofę, i Psa Pypcia. Uczniowie mogli zadawać mnóstwo pytań i jak się okazało pisanie książek wcale nie jest trudne, trzeba tylko uruchomić wyobraźnię! A kiedy nasz gość przeczytał fragment swojej książki to wszyscy chcieli zapoznać się z dalszymi przygodami bohaterów. Przy okazji wizyty pisarza wśród uczniów klas I-III ogłoszony był konkurs plastyczny “Moja przygoda z panem Kuleczką”. I miejsce zdobyła Kornelia Kawka z klasy IIIc, II miejsce otrzymała Julia Chmielewska z klasy Ia, a III miejsce powędrowało do Wiktora Wizy z klasy IIIc.
Na koniec spotkania można było zdobyć autograf pisarza.