Szkolny Konkurs Recytatorski za nami

Szkolny Konkurs Recytatorski za nami
W poniedziałek, 8 stycznia odbył się w Trójce Szkolny Konkurs Recytatorski.
W tym roku na naszej scenie uczniowie klas młodszych prezentowali fragmenty prozy Astrid Lindgren oraz utwory Wandy Chotomskiej. Po długich debatach jurorzy ustalili, że na pierwsze miejsce zasłużył Filip Grec z kl. III c. Zuzanna Legenza z kl. III d zdobyła miejsce drugie, a trzecim uplasowała się uczennica II b – Hanna Niedźwiedź. Przyznano także wyróżnienie Filipowi Lesiukowi z III c. Uczniowie klas starszych prezentowali teksty Julii Hartwig i Leopolda Staffa. Z tym zadaniem najlepiej poradzili sobie Grzegorz Kałek z kl. IVb oraz Nina Wolińska z VII a. Drugą nagrodę przyznano Tomaszowi Brauzie z kl. VII c. Czwartoklasiści – Łucja Łobejko i Franciszek Brzóska – cieszą się z miejsca trzeciego, a ich koleżanka Julia Nowik z wyróżnienia. Wszystkich uczestników wysłuchała, a potem wyłoniła zwycięzców komisja w składzie: Hanna Ruszkowska, Marzena Kinas, Krzysztof Konieczny oraz Krystian Turkiewicz reprezentujący Samorząd Uczniowski.
Składamy podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla laureatów. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i zaangażowanie, a zwycięzcom gratulujemy, życząc kolejnych sukcesów.