W oczekiwaniu na św. Mikołaja

W oczekiwaniu na św. Mikołaja

W nocy z 1 na 2 grudnia odbyło się w naszej szkoły świąteczne nocowanie. „W oczekiwaniu na św. Mikołaja” wzięły udział klasy: IIa, III a i IIIb. Spotkanie rozpoczęliśmy od przygotowania ozdób świątecznych. Robiliśmy figurki z masy solnej, postacie reniferów, kartki świąteczne oraz malowaliśmy świąteczne pejzaże. Następnie zjedliśmy wspólną kolację, po której odbył się długo wyczekiwany turniej mikołajkowy. Dzięki świetnej zabawie mogliśmy integrować się w duchu gry fair play. Kolejnym punktem nocowania był seans filmowy i…  rozpakowanie upominków pozostawionych przez św. Mikołaja. Wczesnym rankiem radość sięgnęła zenitu, kiedy wszystkie dzieci mogły cieszyć się z prezentów. Choć w tym roku św. Mikołaj nie odwiedził nas osobiście ze względu na ogrom pracy, to warto wierzyć w Jego sprawczą moc… A czy wy wierzycie??? Zawsze warto wierzyć…