Wygrana w Badmintonie Drużynowym chłopców i dziewcząt

Wygrana w Badmintonie Drużynowym chłopców i dziewcząt.
Dnia 23.10.2017 r. odbyły się zawody o Mistrzostwo Lubonia w Badmintonie Drużynowym klas 7 SP i Gimnazjum. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, chłopców i dziewcząt. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 5. Po zaciętych meczach nasze reprezentacje zajęły I miejsce i tym samym będą reprezentować Miasto Luboń na zbliżających się Mistrzostwach Powiatu w Baranowie.
Skład dziewczyn :
Rakieta nr 1 – Gabriella Ossowska 2c
Rakieta nr 2 – Amelia Przybysz 2e
Rakieta nr 3- Zofia Kozłowska 2c
Skład Chłopców:
Rakieta nr 1 – Miłosz Paluszczak – 7e
Rakieta nr 2 – Maciej Duszyński – 7e
Rakieta nr 3 – Krzysztof Ranka – 7e
Zawodnikom i trenerowi – panu Norbertowi Łuczakowi- serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.