I po metamorfozach….

I po metamorfozach….

W miniony piątek po raz kolejny SU zorganizował dzień metamorfozy. Tym razem hasłem przewodnim były gwiazdy disco z lat 70 i 80-tych. W szkole pojawiła się cała plejada gwiazd. Podczas przerw słuchaliśmy największych hitów z tego okresu, a dolny hol zamienił się w dyskotekę. Szkolni obserwatorzy wyłonili najlepiej przebranych uczniów oraz klasy. Oto wyniki:

Klasy młodsze:

I miejsce – klasa 3d sp – 100% przebranych

Królowa gwiazd – Maja Garniec

Król gwiazd – Jakub Jaśkowiak

Klasy starsze:

I miejsce – klasa 7a – 100% przebranych

Królowa gwiazd – Maja Świdzińska oraz Basia Grec

Król gwiazd – Marcin Wesołowski oraz Łukasz Waligórski

Gratulujemy! Otrzymujecie nagrody w postaci słodkiego upominku.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację dnia metamorfozy. Doceniamy kreatywność, poczucie humoru  i dystans do siebie samego.